;

Fest Anča 2019

Festivalové akreditácie a nocľah práve v predaji!

Tickets for Fest Anča 2019.

[SK]

Chystáš sa tento rok na Fest Anču? Kúp si lístok na festival už teraz a zabezpeč si šancu vidieť to najlepšie zo slovenskej a zahraničnej animácie počas štyroch plných dní za priateľských 25 / 15 eur. Čakajú ťa premietania, prednášky, koncerty a kopa ďalšieho sprievodného programu.

Poisti si aj lacný nocľah v stane pod legendárnym žilinským Rondelom alebo v telocvični. Kúp si svoje miesto už v predstihu – kapacita oboch nocľažísk je obmedzená!

Podpor Fest Anču 2019!

Už dvanásť rokov sa snažíme prinášať festival plný kvalitného programu. Veríme, že mnoho ľudí u nás zažilo nezabudnuteľné dni a noci. Tento rok však potrebujeme pomoc a podporu – nemusí ani byť veľká, ale u nás zaváži.

Preto má Anča v roku 2019 špeciálnu výzvu pre svojich verných priateľov. Ak fandíš animácii a nám, radi by sme ťa poprosili, aby si sa stal podporovateľom festivalu.

Ako? Veľmi jednoducho. Pri kúpe lístka cez Inviton nám v druhom kroku (výber spôsobu platby) vieš prispieť vyššou čiastkou, než je cena vstupného. Potešíme sa akejkoľvek sume. Ak nám prispeješ aspoň o tri eurá viac, dostaneš od nás darček – ozdobnú pinetku Fest Anča ako symbol toho, že si sa stal Priateľom Fest Anče. A odmenou ti bude aj dobrý pocit, že si nám pomohol. Naozaj veľmi:)

Vstupenky v predpredaji:

Festivalová akreditácia – 25€
Študentská akreditácia – 15€
Stanové mestečko – 6€ / osoba / festival
Telocvičňa – 7€ / osoba / festival

Po zakúpení vstupenky dostaneš e-mail s elektronickou verziou vstupenky. Nie je potrebné ju tlačiť, stačí mať PDF s QR kódom v telefóne pri príchode na festival.

Predpredaj trvá do 26. júna, 23:00.

Tešíme sa na teba 27. – 30. Júna v Žiline!

*Pri kúpe študentskej akreditácie je povinné preukázanie sa platnou ISIC, ITIC a EURO<26 kartou alebo potvrdením o štúdiu na mieste konania festivalu

----

[EN]

Planning to have a great time at Fest Anča this year? Buy your pre-sale ticket now and get four days of the best Slovak and international animation for only EUR 25 or just EUR 15 for students! Come along for the very best animation screenings, presentations, concerts and so much more!

Looking for good-value festival accommodation? You can book a tent pitch underneath Žilina`s legendary Rondel or a place in the gym for your sleeping bag.But act fast – spaces are strictly limited!

Support Fest Anča 2019!

Fest Anča has been bringing you a great summer animation festival and high-quality programme for over 12 years – doesn’t time fly when you’re having such fun?!  We’re sure that – just like us – you’ve enjoyed really memorable days and nights at our fab festival.

And this year we need your support like never before!

So Fest Anča has launched a special call for supporters. If you love animation and our festival, you can help us make this year's festival the best ever and secure its future!

Wondering how? It's easy. When you buy a Fest Anča ticket via Inviton, you can choose to donate to the festival by adding how much you like to the ticket price. Every euro counts. Donate at least EUR 3 and you'll get a stylish gift at the accreditation desk as a symbol of our gratitude - a Fest Anča pin to proudly wear! And most importantly that nice warm-glow from knowing you’ve done some good by helping your very favourite festival:)

Pre-sale ticket categories:

Full festival pass – EUR 25
Full festival pass for students – EUR 15
Tent pitch – EUR 6 / person / 3 nights
Gym spot – EUR 7 / person / 3 nights

You’ll receive an e-mail with your digital festival pass to confirm successful purchase.We’re environmentally-friendly, so don’t print your ticket- just show the PDF/QR code on your smartphone at the festival accreditation desk upon arrival for your super-stylish festival wrist-band!

Pre-sale tickets are available until 26 June, 11pm.

The Fest Anča team looks forward to seeing you in Žilina from 27 to 30 June!

*Valid ISIC, ITIC, EURO<26 card, or student certificate must be provided for a student ticket.
Fest Anča 2019

Festivalové akreditácie a nocľah práve v predaji!
Location
Buy tickets
Žilina

010 01 Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

FEST ANČA (o.z. ANČA)
Štefánikova 16, 81104 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42128323
Tax ID: 2022488699
VAT ID: -

N/A

Comments