;

TANGO - Miroslav Imrich

Tickets for TANGO - Miroslav Imrich.

TANGO – Miroslav Imrich

 

Keď sa v roku 1984 objavila na československej hudobnej scéne skupina Tango s frontmanom Mírou Imrichem, pôsobila ako úplné zjavenie!

Známy spevák popredného, hudobného zoskupenia Abraxas sa krátko predtým po šiestich, úspěšných rokoch rozhodol túto zabehnutú kapelu opustiť a vybrať sa ďalej svetom hudby na vlastnú päsť, najmä z dôvodu potreby vlastnej, autorskej sebarealizácie.

Obklopil sa špičkovými a skúsenými spoluhráčmi, s ktorými na základoch novej vlny, rocku, popu a trochou funky vytvoril originálny a súčasne úderne strhujúci zvuk.

Prvé koncerty a oficiálne nahrávky spôsobili senzáciu a Tango sa závratnou rýchlosťou dralo nahor.

Úvodný, vzácne dramaturgicky vyvážený, profilový album skupiny „Elektrický bál“ s nezabudnuteľnou hitovkou „Co s tím sklem“ patrí rozhodne k najprogresívnejším hudobným projektom tej doby, zachovávajúcim si však aj naďalej svoju nespornú nadčasovosť.

Svoj úspešný príbeh píše Tango s rôznymi prestávkami až do dnešných dní a po dlhých rokoch bude opäť pokračovať aj v Bratislave!

 

Spev: Mirek Imrich

Bicie: Dominik Reissaus  

Basgitara: David Pavlík

Gitary: Martin Holladr a Pavel Dvořák    

Saxofón: Radek Masařík

TANGO - Miroslav Imrich

Buy tickets
Ateliér BABYLON

Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

KraftStaff Eventfabrik
Hauergasse 34, 2410 Hainburg an der Donau, Austria

Company ID: ATU 73269189

N/A

Comments