;

Nipponfest & Hangukon 2017

Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.

Tickets for Nipponfest & Hangukon 2017.

Nipponfest a Hangukon Vás počas chladného novembra (17.11. – 19.11.2017) na chvíľu prenesú do exotickej Ázie vďaka bohatému programu, v ktorom si každý návštevník nájde niečo zaujímavé, či už pôjde o skalného fanúšika ázijskej kultúry a popkultúry alebo náhodného okoloidúceho.

Môžete sa tešiť na zaujímavé prednášky, premietanie východných filmov a japonskej animácie (anime), aj interaktívne workshopy – kurz kaligrafie. Uvidíte prezentáciu tradičných japonských bojových umení a večer sa zabavíte na diskotéke.

Samozrejmosťou sú súťaže plné zaujímavých cien, v ktorých môžete predviesť nielen svoju kreativitu a zručnosť, ale aj dobrodružnú povahu – súťažiť sa bude o najlepší kostým (cosplay). Minulý rok úspech zožala súťaž v jedení rezancov, aj tento rok sa budeme súťažne napchávať - čo sa bude jesť tento raz je zatiaľ prekvapenie! Zahrať si budete môcť aj spoločenské hry ako dobre známy mahjong či menej známe shogi (japonská obdoba šachu) alebo go (japonská strategická dosková hra), k dispozícii však bude aj kopa iných stolových hier. V obchodíkoch s komiksmi, knižkami, módnymi doplnkami a filmovým, seriálovým, anime a manga merchom si nakúpite jedinečné festivalové suveníry.

Vstupenky si za zvýhodnenú prepredajovú cenu 12 € môžete zakúpiť do 11.11.2017. Vlastníci ZŤP majú u nás vstup aj tento rok uplne zdarma, treba sa preukázať preukazom. Ubytovanie pre návštevníkov mimo Bratislavy zabezpečia ubytovacie zariadenia v blízkosti DK Zrkadlový háj.

Ak si zakupite vstupenku online možete sa zaregistrovať aj do súťaže o novú konzolu Nintendo switch.

Aj tento rok Vám Nipponfest a Hangukon sľubujú víkend nabitý exotikou, zábavou a jedinečnou atmosférou! 

Nipponfest & Hangukon 2017

Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.
Buy tickets
DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA

Rovniankova 3690/3, 851 02 Petržalka, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

OZ Xagnam
Potocna 366/25, 90084 Bahon, Slovakia

Company ID: 42133297
VAT ID: 42133297

N/A

Partners

We'd like to thank our partners for helping us with the event

Comments