;

Víkend vďačnosti - Oslava 100. výročia príchodu saleziánov don Bosca na Slovensko

Tickets for Víkend vďačnosti - Oslava 100. výročia príchodu saleziánov don Bosca na Slovensko.

Pozývame ťa na Víkend vďačnosti s podtitulom 100 rokov tvoríme silné 100rky. Za 100 rokov saleziáni prispeli k veľkému množstvu silných a pozitívnych príbehov ľudí na Slovensku. Obzri sa za tým svojím!

Ak budeš mať počas Víkendu vďačnosti aspoň 15 rokov a chceš zažiť, aké to je stretnúť sa s mladými z celého Slovenska, a byť pri tom, ako saleziáni oslávia stovku, neváhaj a prihlás sa!

Účastnícky príspevok je 55 eur. V cene máš ubytovanie, stravu, dopravu po Bratislave a môžeš sa tešiť aj na parádny merch! 

A čo nás čaká?

6. 9. v Bratislave
Víkend vďačnosti odštartujeme v piatok v bratislavskom saleziánskom stredisku na Mamateyovej. Bude to priestor na stretnutie, zoznámenie sa, zábavu aj spoločné stíšenie pri animovanej mládežníckej adorácii.

7. 9. v Bratislave
Sobotňajší program otvoríme slávením svätej omše v Gopass aréne (Športová hala Pasienky), na ktorej sa zíde celá saleziánska rodina. Na poobedie je pripravený slávnostný ceremoniál a večer si môžete vybrať medzi rôznymi ponukami, ako návšteva muzikálu Bola raz jedna klietka (DK Zrkadlový háj), čajovňa u saleziánov na Trnávke alebo športové turnaje v Petržalke na Mamateyke.

8. 9. v Šaštíne
Vyvrcholením Víkendu vďačnosti bude slávnostná svätá omša v Šaštíne za účasti otcov biskupov o 10:30 hod.

Viac informácií nájdeš na saleziani.sk/vikend-vdacnosti. V prípade otázok nam neváhaj napísať na info100@saleziani.sk.

Víkend vďačnosti - Oslava 100. výročia príchodu saleziánov don Bosca na Slovensko

Date
6 - 8  September 2024
Location
Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Saleziáni Don Bosca – Slovenská provincia
Miletičova 7, 82108 Bratislava, Slovakia

Company ID: 00586421

N/A

Comments