;

Plavba za západom slnka 9.9.

Tickets for Plavba za západom slnka 9.9..


Zabudni už na online randenie. Randi rozumne, zábavne a efektívne.
S LáskaTu za jeden event spoznáš veľmi fajn obdobne nezadaných ľudí za jediný večer. 

>> Niet nad rande naživo v rámci romantickej outdoor žúrky LáskaTu v jednom<<

Vhodné pre introvertov aj extrovertov. O akýkoľvek event LáskaTu je po tak dlhej dobe izolácie extrémny záujem, preto neváhajte a zaistite si svoje miesto na spoznanie novej lásky čím skôr.. Povedali o nás:

"Jedinečný zážitok, skvelá organizácia, príjemní ľudia. Možno sa aj Vám z toho množstva nových ľudí a informácií o nich jemne zatočí hlava, ale to či si túto akciu užijete naplno a možno aj niekoho zaujímavého stretnete už záleží skutočne iba na Vás. Ja osobne som sa bavila výborne."

"Prijemné prekvapenie, veľmi fajn ľudia, atmosféra celkovo, profi prístup organizátorov. Hoci  finálne partnerské zoznámenie nemožno garantovať, odporúčam určite aspoň raz vyskúšať, je to minimálne fajn iskrivý večer .. " 

Stano, 42r, Trnava 

 

Ako prebieha večer?
Čaká nás uvoľnený zoznamovací večer s oroseným pohárom kvalitného Prosseca užívajúc si romantickú atmosféru na lodi za pochodu harmonického hudobného doprovodu v spojení posledných večerných teplých lúčov zapadajúceho slnka nad horizontom mesta až po prvé nočné svetielka...  

Vekové ohraničenie: 36-43 rokov

Kapacita: 13 ľudí (5 žien / 6 mužov), organizátor + kapitán lode


Čas :  Piatok, 9. September - hodinová plavba od 18:30 do 19:30 a následný voľný program v rámci after-párty na Sundecku  

(POZOR: Dôležité je prísť už 18:15)

Miesto: Sundeck, Tyršovo nábrežie, Bratislava

Čo je v cene: 

  • Organizácia eventu v štýlovom prevedení 
  • Randenie v štýle LáskaTu
  • Prosseco, nealko nápoje a ovocný bufet 
  • Zoznámite sa s inými obdobne nezadanými ľuďmi opačného pohlavia
  • Po plavbe voľný program v štýlovom podniku Sundeck 


Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Event LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

 

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradíme events@laskatu.sk). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu štylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, simona.dom@gmail.com

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať tento event LáskaTu?

Akýkoľvek event LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemusíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, či náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žúrky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsenosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 * Vstupenky bohužiaľ nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia

   

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky laskatu.sk/kontakt alebo +421 948 492 990 

   

Plavba za západom slnka 9.9.

Location
Buy tickets
SUNDECK, Bratislava

Tyršovo nábrežie, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

LaskaTu s.r.o.
Bernolákova 2, 81107 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51061597
Tax ID: 2120595675

N/A

Comments