;

1. stretnutie Zvedavých pivárov

Najs tu mít jú.

Tickets for 1. stretnutie Zvedavých pivárov.

Vieš, že na svete existuje vyše 40 klasických pivných štýlov? Každý má svoju charakteristickú arómu, chuť, farbu, horkosť a silu alkoholu. Na prvom stretnutí "Zvedaví pivári" ťa prevedieme pivným svetom a predstavíme  ti najznámejšie pivné štýly. Nebudeme o pive len kecať, vyskúšaš si aj ostatné zmysly a pivo ovoniaš a hlavne ochutnáš.

Ak máš pivo rád a chceš ochutnať rôzne druhy ako je napríklad: IPA, APA, PORTER, LAGER, ALE a ešte sa o nich dozvedieť viac stačí si kúpiť vstupenku a 23.októbra o 18:00 prísť do Kruháča.

Nebude to krčmová akcia pri čapovanom ležiaku, nakoľko sme si pripravili poctivo varené remeselné špeciály zo Slovenska, Maďarska, Čiech, Ameriky, Švédska, Nemecka a Belgicka.

Čo ťa teda čaká?

  • V prvom rade ochutnáme spolu minimálne 9 pivných špeciálov
  • Dáme si niečo malé pod zub na prečistenie chuťových pohárikov a povieme si viac o každom pivnom štýle
  • Pokecáme o tom, komu ako chutilo, či sa páčilo, či nie, prípadne aj o iných veciach. Budeme predsa pri pive, kde sa vyriešia všetky problémy sveta :)
  • Vyberieme spolu sériu pív na ďalšiu ochutnávku, nakoľko ich chceme organizovať pravidelne.

A samozrejme sa môžeš tešiť na spoločnosť priateľov piva, ktorý nebudú vypľúvať pivo do vedierka a mudrovať o správnom odtieni piva.

Proste si 23. 10. 2019 od 18:00 v Kruháči vychutnáme kvalitné pivo, pokecáme a v prípade záujmu si niečo budete môcť odniesť aj domov.

Vstupné na podujatie je 10€  Počet miest je limitovaných na 20. Preto je nutné lístok na podujatie kúpiť vopred. Vstup len pre osoby nad 18 rokov.

Kontakt pre bližšie informácie: zvedavi@pivari.sk, tel: 0908 915 622
Facebook: https://www.facebook.com/zvedavipivari/

Tešíme sa na vás.

1. stretnutie Zvedavých pivárov

Najs tu mít jú.
Registration
Kruháč Coworking & Startup Center, Rimavská Sobota,

Bélu Bartóka 20, 979 01 Rimavská Sobota, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Rimava.sk
Hlavné námestie 14, 97901 Rimavská Sobota, Slovakia

Company ID: 46768491

Comments