;

Night of Chances Hi-Tech Bratislava 2019

Najkvalitnejší študentský kariérny event s 8 ročnou históriou

Tickets for Night of Chances Hi-Tech Bratislava 2019.

Prinášame ti nový koncept Night of Chances Hi-Tech!

Night of Chances High-Tech! Nové spojenie technologických a strojárskych firiem, širší výber spoločností a jednoznačne aj potenciálnych pracovných pozícií pre teba. ;)

 

Prečo?

Pretože pracovný trh sa mení rýchlejšie ako tvoje ponožky a vysoká škola ťa 5 rokov pripravuje na niečo, čo je už dnes iné, ako bolo včera. Málokto vie viac, čo sa na nás rúti, ako samotné firmy, ktoré sú akcelerátorom týchto zmien ako v biznise, tak aj na pracovnom trhu a v celej spoločnosti. 

 

Nenechaj si ujsť príležitosť stretnúť sa s najrôznejšími firmami v Hi-Tech odvetví, ktorých najvyšší predstavitelia ti na panelových diskusiách, či odborných prednáškach radi prezradia, čomu potrebuješ venovať svoju pozornosť počas svojich študentských čias, aby pre teba svet praxe po skončení nebol jednou veľkou španielskou dedinou.

 

Počas jedného večera Night of Chances môžeš:
→ osobne diskutovať s riaditeľmi najvýznamnejších firiem na Slovensku, ktorí prídu na pôdu školy, aby ti odovzdali svoje skúsenosti

→ zistiť, aké pracovné pozície sú vo firmách žiadané, či dokonca získať pracovnú ponuku alebo stáž

→ vyskúšať si riešenie reálnych case studies z praxe firiem na interaktívnych workshopoch vedených expertmi

→ rozšíriť si vedomosti na rôznych formátoch prednášok, rozhovorov a diskusií o aktuálnych témach od inšpiratívnych hostí

→ zažiť neformálnu atmosféru, spoznať zamestnancov a kultúru firiem z úplne iného uhla.

 

Príď sa dozvedieť, čo je pre budúcu kariéru kľúčové na najkvalitnejší študentský kariérny event Night of Chances s 8 ročnou históriou.

Na podujatia Night of Chances pravidelne prichádzajú len tí najkvalitnejší hostia, ktorí ti majú naozaj čo ponúknuť. V minulých rokoch, či na poslednom ročníku to boli napríklad:  Michal Zemko zo Stakotra Manufacturing, Andrej Dula zo Specter Hockey, Maťo Homola - náš najznámejším automobilový pretekár a ďalší..

Prečítaj si ako bolo napríklad na NOCi Business 2017: http://bit.ly/2hfe08t

 

Night of Chances Hi-Tech Bratislava 2019

Najkvalitnejší študentský kariérny event s 8 ročnou históriou
Date
6 - 7  November 2019
Buy tickets
SJF STU Bratislava

Námestie slobody 2910/17, 812 31 Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Nexteria
Štúrova 19/3, 81102 Bratislava, Slovakia

Company ID: 51894581
Tax ID: 2120841481

N/A

Comments