;

ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana

LOĎ - Divadlo v podpalubí, Tyršovo nábrežie, 851 01 Petržalka, Slovensko
19. June 2019 19:00

Price

from 11 €

ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana

Date
19. June 2019 19:00
Buy tickets
ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana
 • - komediálna hra – zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu – s dvojicou výborných komediálnych hercov, a to Oľga Belešová ako Pani Erika a Roman Pomajbo ako Pán Milan.

  Pani Erika, odborníčka na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu. So šarmantným záchranárom Pánom Milanom Vás vezmú na sedemdňový spoznávací zájazd do Bulharska. Za 7 dní Vás naučia ako si nájsť nového partnera alebo preveriť starého.

  Všetko sa to odohráva na „spoznávacom“ (nie poznávacom) zájazde, kde si každý, kto má chuť sa zabávať, nájde alebo preverí svojho partnera. Do Bulharska kde NIE znamená ÁNO (aspoň v neverbálnom prejave) cestujú všetci účastníci imaginárnym autobusom. Ocitajú sa na pláži, v reštaurácii, c nočnom bare, všade tam kde môže preletieť povestná iskra. Musí však zafungovať aj chémia a treba byť pripravený aj na búrku – presne ako vo vzťahoch.

  Oľga Belešová a Roman Pomajbo sú navyše i skvelými improvizátormi, čo v spolupráci s publikom do predstavenia vnáša vzrušujúce prekvapenia a odviazanú zábavu :)

  Spolupráca: Zuzana Golianová, Simona Vachálková, Ivan Predmerský.

  Hrajú: Oľga Belešová a Roman Pomajbo

  Online predpredaj: lodteatro.inviton.sk

LOĎ - Divadlo v podpalubí

Tyršovo nábrežie, 851 01 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Umelecká loď - občianske združenie
Za Hradbami 33, 902 01 Pezinok, Slovakia

Company ID: 379 28 937
Tax ID: 2022490503

Comments