;

Koncert LACO DÉCZI & Celula New York

Tickets for Koncert LACO DÉCZI & Celula New York.

Jazzová legenda sa vracia do Kaštieľa Kubínyi! 

Štvrtok 1.6.2023 o 18:30 live!

Zažite večer kvalitnej dávky džezu s temperamentným a štýlovo svojským hudobníkom, svetovo uznávaným jazzmanom Lacom Déczi, ktorý to vie roztočiť aj vo veku 85 rokov! Nenechajte si ujsť koncert tejto živej jazzovej legendy, za doprovodu skvelých a sympatických hudobníkov z Celula New York. 

Ako vraví Laco, bude to zážitok jak hovado!

Vstupenky sú k dispozícii v predpredaji cez: www.inviton.eu/events za zvýhodnenú cenu 20€ pre tých najrýchlejších a za 23€ v štandardnom predpredaji. 

Cena lístka na mieste je 25€.  

Rezervácie lístkov a stola na info@kastielkubinyi.sk alebo na recepcii 0948000634 / 0948001228 

Začiatok 18:30 Kaštieľ Kubínyi, Vyšný Kubín

Kto je Laco Déczi?

Laco Déczi, pôvodnym menom Ladislav Déči (* 29. marec 1938, Čeklís) je slovenský trubkár, kapelník a skladateľ v oblasti džezu, inovátor hudobného nástroja, ale aj amatérsky maliar a príležitostný herec.

Prvým hudobným nástrojom, s ktorým prišiel do styku bol trombón. Záujem o hru na trúbku prejavil už ako jedenásťročný. Celý život bol samoukom s veľkým hudobným talentom a cítením.

CELULA NEW YORK

V roku 1985 emigroval do Západného Nemecka a po roku do Spojených štátov amerických, kde žije dodnes. Tu obnovil svoju bývalú skupinu Celula Jazz, ktorá vystupuje pod názvom Celula New York. Je jej frontmanom. Na bicie v nej hrá aj jeho najstarší syn Ladislav prezývaný Vajco. Basgitaristom je šarmantný Michael Krásny a na klávesoch vás svojou hrou a bicepsami očarí Walter Fischbacher.

Laco Déczi od roku 1990 pravidelne, dvakrát do roka, usporadúva koncertnú šnúru po Česku i Slovensku. Výnimkou nie je ani Poľsko, Rakúsko ale hlavne Nemecko. V pravidelných intervaloch vydáva svoje štúdiové projekty, ale aj živé záznamy zo svojich koncertov. Jeho diskografia je veľmi bohatá, pretože, okrem svojich vlastných projektov, má množstvo spoluúčasti na projektoch iných umelcov. Po vytvorení vlastného nahrávacieho štúdia svoju tvorbu vydával pod vlastnou značkou Hovado Records.

Jazzman Laco aj vo veku 85 rokov podáva stále nadštandardný umelecký výkon a rovnako ho stále neopúšťa ani zmysel pre jeho svojský humor a typický bezprostredný prejav.

Nepremeškajte túto výnimočnú príležitosť a príďte zažiť Laca Décziho a jeho band naživo!

Koncert LACO DÉCZI & Celula New York

Buy tickets
Kaštieľ Kubínyi - Hotel Wellness & Cafe, Vyšný Kubín

Mjr. Archipova 25, 026 01 Vyšný Kubín, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Kaštieľ Kubínyi
Mjr. Archipova 196/25, 02601 Vyšný Kubín, Slovakia

Company ID: KaštieľKubínyi
Tax ID: 46275096
VAT ID: SK2023306593

Comments