;

FestDobréRybníky 2022

Tickets for FestDobréRybníky 2022.

Prvé mená pre rok 2022: SIMA MAGUŠINOVÁ, JANEK LEDECKÝ (oslava 60 rokov), KAMELOT (oslava 40 rokov), ŽALMAN a spol, POKÁČ, Vojta Kiďák Tomáško (oslava 75 rokov), NEŘEŽ, Bobova Diéta (oslava 20 rokov), DRUŽINA, Jasoň, Ado Juráček, Silo, Gerald Clark, Divozel, Janka Máčovská, Peter Juhás, Ľubo Konečný, Robo Polešenský, Ivan Cali Podolský, PeLami, .... ďalšie mená zverejníme v blízkej dobe. 

VSTUP DO AREÁLU BUDE MOŽNÝ OD ŠTVRTKU 12:00. PROSÍME, ABY STE TENTO ČAS DODRŽIAVALI, NAKOĽKO NEBUDE MOŽNÉ VÁS VPUSTIŤ Z LOGISTICKÝCH A TECHNICKÝCH DOVODOV SKOR. ĎAKUJEME

A viete čo? Ani sme to nevedeli... ale keď ste diváci v roku 2006-2007 v knihe návštev našeho podujatia (vtedy ešte prvý rok so starým názvom CountryFest Bohunice) písali, že "tak toto boli festdobré Bohunice"... tak sme netušili, že vzniká značka pod ktorou už nasledujúci rok začali s názvom FestDobréBohunice a ďalšie aktivity ako koncerty, festivaly, portál, relácie v rádiu a nakoniec aj Rádio FestDobráMuzička... takže budúci rok oslavujeme 15 rokov tejto našej "značky" a 22 rokov celkovo mojej činnosti v organizovaní podujatí. Bude sa písať rok 2022 a vy sa na FestDobrýchRybníkoch budete koncom júla mať naozaj na čo tešiť. Ak budeme musieť kapacitu opäť obmedziť, tak je pre Vás jasná správa, aby ste veľmi neváhali s kúpou zvýhodnenej permanentky. ĎAKUJEME, že nám majitelia Kempu Rybníky opäť vyšli v ústrety a dohodli sme sa i na pre Vás výborných podmienkach a naďalej sa Kemp Rybníky Opatovce zveľaďuje a buduje.

Dôležité info: v cene predpredajovej permanentky nie je zahrnuté: parkovné za karavan, obytný príves, auto, či elektrina v areáli. Ak máte záujem o tieto výhody kempingu, tak si treba dokúpiť tieto vymoženosti v zvlášť vstupenku, ktorej link zverejníme onedlho. Viac informácií o týchto extra službách kempingu pre svojich návštevníkov prinesieme už čoskoro. 

https://www.facebook.com/events/4620660494658113

FestDobréRybníky 2022

Date
28 - 31  July 2022
Buy tickets
Kemping Rybníky Opatovce

913 11 Opatovce, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

FestDobre o.z.
Bzince 105, 95605 Radošina, Slovakia

Company ID: 52777359

Comments