;

Nipponfest & Hangukon 2017

Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.

DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA, Rovniankova 3690/3, 851 02 Petržalka, Slovakia 17 - 19  november 2017

Kúpiť vstupenky

Kúpiť vstupenky

Nipponfest & Hangukon 2017

Nipponfest a Hangukon Vás počas chladného novembra (17.11. – 19.11.2017) na chvíľu prenesú do exotickej Ázie vďaka bohatému programu, v ktorom si každý návštevník nájde niečo zaujímavé, či už pôjde o skalného fanúšika ázijskej kultúry a popkultúry alebo náhodného okoloidúceho.

Môžete sa tešiť na zaujímavé prednášky, premietanie východných filmov a japonskej animácie (anime), aj interaktívne workshopy – kurz kaligrafie. Uvidíte prezentáciu tradičných japonských bojových umení a večer sa zabavíte na diskotéke.

Samozrejmosťou sú súťaže plné zaujímavých cien, v ktorých môžete predviesť nielen svoju kreativitu a zručnosť, ale aj dobrodružnú povahu – súťažiť sa bude o najlepší kostým (cosplay). Minulý rok úspech zožala súťaž v jedení rezancov, aj tento rok sa budeme súťažne napchávať - čo sa bude jesť tento raz je zatiaľ prekvapenie! Zahrať si budete môcť aj spoločenské hry ako dobre známy mahjong či menej známe shogi (japonská obdoba šachu) alebo go (japonská strategická dosková hra), k dispozícii však bude aj kopa iných stolových hier. V obchodíkoch s komiksmi, knižkami, módnymi doplnkami a filmovým, seriálovým, anime a manga merchom si nakúpite jedinečné festivalové suveníry.

Vstupenky si za zvýhodnenú prepredajovú cenu 12 € môžete zakúpiť do 11.11.2017. Vlastníci ZŤP majú u nás vstup aj tento rok uplne zdarma, treba sa preukázať preukazom. Ubytovanie pre návštevníkov mimo Bratislavy zabezpečia ubytovacie zariadenia v blízkosti DK Zrkadlový háj.

Ak si zakupite vstupenku online možete sa zaregistrovať aj do súťaže o novú konzolu Nintendo switch.

Aj tento rok Vám Nipponfest a Hangukon sľubujú víkend nabitý exotikou, zábavou a jedinečnou atmosférou! 

DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA

Rovniankova 3690/3, 851 02 Petržalka, Slovakia

Organizátor podujatia

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom podujatia - vstupeniek, organizácie, lokality, prosíme kontaktujte organizátora podujatia.

OZ Xagnam
Potocna 366/25, 90084 Bahon, Slovensko

IČO: 42133297
IČ DPH: 42133297

N/A

Partneri

Za pomoc s akciou ďakujeme naším partnerom, ktorými sú

Diskusia

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika