;

Ako žiť život podnikateľa a nezblázniť sa?

SATORI STAGE

Ako žiť život podnikateľa a nezblázniť sa?

Registration
Ako žiť život podnikateľa a nezblázniť sa?

Podnikáš? Máš už niečo za sebou, ale cítiš, že máš podstatne väčší potenciál rozvíjať sa? Chceš sa stať uznávaným lídrom vo firme, v podnikaní, ale i osobnom živote?

Získaj overené tipy a triky, ktoré Katka nadobudla počas 9 rokov podnikania v online biznise. Nepodnikaj metódou "pokus - omyl", vyhni sa fatálnym chybám a uč sa proaktívne na skutočných situáciách.

Máme pre teba aj BONUS! High-Speed Networking je jedinečná možnosť ako získať vizitku každého, kto sa zúčastní semináru. Výmena vizitiek medzi podnikateľmi, 1 stôl = 2 ľudia = 2 minúty, každý jeden podnikateľ má minútu na svoje odprezentovanie sa, potom postupuje k ďalšiemu stolu.

Katka sa špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru, ale aj na budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. No najmä, je odborníčka na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Katka je držiteľka ocenenia Ežena roka, pôsobila aj ako Google trénerka na Slovensku a je členkou Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE. Pravidelne pôsobí ako speaker na rôznych podujatiach pre podnikateľov.

VIAC O SEMINÁRI NÁJDEŠ TU: https://www.onlinetoro.sk/ako-zit-zivot-podnikatela-a-nezblaznit-sa/

Na seminári ti priblížime tieto oblasti:
✔ Katka a jej osobný príbeh: Katka je majiteľkou viacerých úspešných firiem. Na svojom cestovateľskom zozname má precestovaných viac ako 80 miest sveta. Lezie na hory, behá, lyžuje a popri tom vychováva svojich dvoch synčekov.
✔ Biznis témy formou best practices: Praktický súbor postupov a nástrojov, ktoré si odskúšaš priamo na seminári a ktoré môžeš ihneď aplikovať do svojho biznisu.
✔ High-Speed Networking
✔ Fail stories: Aké následky môže mať nedostatočná kontrola pri delegovaní, či keď ti chýbajú desiatky tisíc EUR.
✔ Osobné príbehy podnikateliek: Lýdia Machová, ktorá bola ocenená cenou Podnikateľka roka 2017 za inovatívny prístup v podnikaní a Petra Dzurovčinová sa venuje inováciám, podpore rýchlorastúcich firiem a ich expanzii do zahraničia, stála pri zakladaní Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku.

 

SATORI STAGE

Mickiewiczova 2246/9, 811 07 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

ONLINE TORO mentoring, s.r.o.
Plynárenská 1, 82109 Bratislava , Slovakia

Company ID: 51 285 088
Tax ID: 2120676767

N/A

Comments