;

Zuzanka, neplač (I.premiéra)

Tickets for Zuzanka, neplač (I.premiéra).

Open- air podujatie Bratislavské divadelné noci vznikli v roku 2019, s cieľom aktivizovať verejný priestor a sprostredkovať umelecký, spoločenský a intelektuálny zážitok aj počas leta. Dramaturgia podujatia je zameraná na historické prieniky a udalosti spojené s Bratislavou a jej spoločnosťou z hľadiska multikulturalizmu, migrácie, turizmu, literárnych námetov a historických udalostí. Program 3. ročníka je zložený zo štyroch autorských hier Túlavého divadla.

O predstavení Zuzanka, neplač.

"Malé uličky, svojrázne postavičky, mladí muži, krásne ženy v ohrození, príbeh lásky, zrady a vášne. Tak vtipné, tak dojemné...

Jedným slovom „červená knižnica“ bratislavského Starého Mesta, ale s humorom, groteskou a v rytme chytľavej hudby.

Nejde o vernú rekonštrukciu doby, naopak o vymyslený príbeh, ktorý sa nikdy nestal. Tajomstvo príbehu sa pomaličky, v rytme starej dávnej melódie, odhaľuje. Osudové tajomstvo, ktoré priťahuje a láka. Má ho Paríž i Berlín." (Jakub Nvota)

Hrajú: A. Čonková, L. Hurajová, Z. Kyzeková, A. Mojžišová, D. Šencová, R. Hudec, Š. Martinovič, Š. Richtárech, J. Ružička

Zuzanka, neplač (I.premiéra)

Date
08. July 2021 20:30
Buy tickets
Múzeum mesta Bratislavy

Radničná ul. č. 1, 815 18 Bratislava, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Túlavé divadlo
V. Clementisa 16, 91701 Trnava, Slovakia

Company ID: 36085707

N/A

Comments